Dünya Kupası Giydir

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma DreamTeam Studios
Dünya Kupası Giydir oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çılgın ve eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Dünya Kupası Giydir oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çılgın ve eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kızlarınız bu eğlenceli oyunu çok severek oynayacaklar. Bu oyun tek kelime ile mükemmel ve çok eğlenceli.

Dünya Kupası Giydir oyununda kızlarınız dünya kupası için düzenlenecek olan futbol turnuvasında ülkesinin takımı adına amigo kız görevini üstlenen güzeller güzeli bir kızı bu turnuva için hazırlayacak ve en uygun kıyafet modellerini ona en şık şekilde uygulayarak onun ülkesini en şık şekilde temsil etmesini sağlayacaklar.

Oyunun menüsünde bulunan birbirinden şık amigo kız kıyafeti modellerinden en çok beğendikleri birini seçip güzel kıza giydirecek ve bu kıyafet için en çok uyumlu olacak olan bir ayakkabı modeli seçip güzel kız için şık bir kombinasyon yapacaklar. Sonra da ona şık bir saç modeli uygulayıp hoş aksesuarlar ile mükemmel bir kombinasyon yapacaklar.

Dünya Kupası Giydir indir